Владимир Путин крие страшна лична тайна. Биологичните му родители са лека жена и безработен пияница от град Очер в Пермска област, показа разследване на „Уикенд”.
Няколко години по-късно Вова е осиновен от далечен родственик, който е потомствен служител в КГБ в Ленинград.
Истинската майка на президента не е Мария Ивановна Путина (Шеломова), родена през 1911 г., а 15 години по-младата Вера Николаевна Путина. В официалната биография на Путин се твърди, че родителите му са починали години преди той да стане президент.
Те обаче са прехвърлили 40-те си години, когато той се ражда. Предишните им синове Алберт и Виктор се появяват доста по-рано – през 30-те години. И двете момчета умират в невръстна възраст. Алберт – съвсем малък, а Виктор – по време на блокадата на Ленинград.
Първите 12 години от живота на Путин, особено в сравнение с други световни лидери, са забулени в мълчание. Данните за този период от живота му са изключително оскъдни-
По думите на биологичната му майка Вера Путина, която прекарва голяма част от живота си в село Метехи, на около 18 километра източно от Гори в Грузия, бащата на Путин е Платон Привалов. Той има връзка с нея, докато е женен за друга жена. Действието се развива в пермския град Очер.
След време Вера Путина се омъжва за грузинския военен Георги Осепахвили, но той я притиска да се откаже от сина си. През декември 1960 г. тя изпраща малкия Вова при баба му и дядо му в Русия. След това те го дават за осиновяване на техни далечни роднини и така той попада при официалните си родители в Ленинград.
И биологичната майка на Путин, и учителката му от началното училище в Грузия преди години казват, че са били заплашени и посъветвани да мълчат. Вера Путина напразно предлага да се направи ДНК анализ. Затова пък двама журналисти – руснак и италианец, които разследват детството на руския президент, загиват при странни обстоятелства.
Вера твърди, че Вова Путин е роден в Очер през 1950 г. и живее там до 9-годишната си възраст. Показателно е, че няма негови снимки до тази възраст.
В Ленинград през 1960 г. той е записан в първи вместо в трети клас на училище № 193. Очевидно от страх, че Вова няма да може да се справи, защото дотогава е учил в селско училище. При това е променена и годината на раждането му и така тя става 1952.
Косвени доказателства потвърждават трудното детство на Путин. Известно е например, че когато се обучава в Института на КГБ, където е забранено да се ползват истинските имена, Путин си избира псевдоним Платов. Очевидно по името на собствения си баща – Платон.
Със семплия произход на Путин изследователи свързват и манталитетът му да прави неприлични изказвания, а понякога да си служи и с откровени цинизми и вулгаризми със сексуален характер, които подхождат повече на гамени и пънкари, отколкото на държавен ръководител.
Ако е роден и израснал в обикновено, нормално семейство, той едва ли щеше да има такова плебейско мислене и неприкрита употреба на цинизми, казват анализатори и дават примери на негови меко казано груби изказвания при различни поводи, включително и при потъването на подводницата „Курск”. В случая става дума за манталитет.
Според източния хороскоп, истинската рождена година на Путин 1950 е под знака на Тигъра. Казват, че „тигрите” по природа са жадни за власт и когато я завземат, не я отстъпят на никого.
При Путин има ясно изразена сантименталност към този знак. През лятото на 2013 г. по негова инициатива е създадена фондация „Амурски тигър”. Основната й цел е защитата и изучаването на точно тези животни. От есента на 2014 г. новият герой на руското „Лека нощ, деца!” е тигърчето Мур, предложено лично от Путин. Можем само да гадаем откъде идва тази любов към тигрите?
Външната сантименталност на много психопати обаче често съжителства с вътрешна жестокост. Установено е, че повечето терористи и убийци са страдали от липсата на майчина любов в детството си. Това впрочем важи и за Ленин, и за Сталин.
Към трудното детство на Путин при това се наслагва и престъпният манталитет, усвоен в КГБ, където той е назначен от осиновителя си – потомствен чекист.
Факт е, че убийствените репресии срещу неудобни хора стават обичайно явление след идването на Путин на власт. Да припомним само шумните и нагли убийства на негови опоненти като Анна Политковская и Александър Литвиненко.
Експерти припомнят и трагедията със сваления извън руските граници малайзийския „Боинг”, в който въпреки че няма нито един руснак, Путин му отдава минута мълчание, нещо, което не си прави труда да направи, когато гърмят бомби в жилищни райони в Москва, например.
Запознати дори твърдят, че тогава е свален чужд превозвач, вместо планирания руски пътнически самолет, който би бил много убедителна причина за навлизането на руски войски в Украйна още преди години.
Не напразно казват, че всеки народ си заслужава своя владетел. Путинизмът, както сполучливо го определят анализатори, е съветска власт плюс фалшификация на цялата страна, власт, която обаче идва и от мизерията на масовото съзнание.